Wyniki -VI Turniej rodzinny 2016

INDYWIDUALNIE

= dziewczęta szkół podstawowych i młodsze:

1 miejsce: Karolina Kret

2 miejsce: Karolina Turowska

3 miejsce: Lena Saganowska

= chłopcy szkół podstawowych i młodsi:

1 miejsce: Wojtuś Stroka

2 miejsce: Michał Burda

3 miejsce: Wojtuś Turowski

= kobiety OPEN

1 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

2 miejsce: Ewa Dawidziak

3 miejsce: Justyna Lach

= mężczyźni OPEN

1 miejsce: Krzysztof Oporski

2 miejsce: Bartosz Wielgos

3 miejsce: Dariusz Brzozowski

DRUŻYNOWO

1 miejsce (91 pkt.) drużyna w składzie: Krzysztof Oporski, Marta Oporska, Karolina Kret.

2 miejsce (66 pkt.) drużyna w składzie: Wojtek Stroka, Aleksandra Stroka, Tomasz Stroka.

3 miejsce (63 pkt.) drużyna w składzie: Karolina Durowska, Wojciech Durowski, Andrzej Durowski.

4 miejsce (57 pkt.) drużyna w składzie: Bartłomiej Burda, Anna Burda, Michał Burda.

5 miejsce (55 pkt.) drużyna w składzie: Justyna Lach, Paweł Lach, Weronika Lach.

6 miejsce (55 pkt.) drużyna w składzie: Paweł Potuszyński, Kacper Potuszyński, Katarzyna Potuszyńska.

kolejne miejsca:

(52 pkt.) Kuba Olekszyszyn, Artur Olekszyszyn, Julia Skorupa.

(52 pkt.) Agnieszka Kardaś, Klaudia Kardaś, Dominik Kardaś.

(46 pkt.) Ewa Wielgos, Katarzyna Wielgos, Bartosz Wielgos.

(44 pkt.) Piotr Bednarek, Kornel Bednarek, Krzysztof Skorupa.

(43 pkt.) Amelia Szafrańska, Wiktoria Szafrańska, Adaś Gąsior.

(42 pkt.) Dariusz Brzozowski, Magdalena Brzozowska, Jarosław Gorlicki.

(42 pkt.) Mirosław Hajczewski, Lena Saganowska, Katarzyna Marohn.

(39 pkt.) Ewa Dawidziak, Wojciech Dawidziak, Dawid Dawidziak.

(36 pkt.) Lucyna Anders, Horst Anders, Elżbieta Bednarek.

(34 pkt.) Hania Szymczak, Wiola Szymczak, Rafał Szymczak.

(33 pkt.) Marian Kowal, Irena Kowal, Grażyna Ziernik.

(33 pkt.) Piotr Juraszek, Mariusz Sulikowski, Damian Dawidziak.

(30 pkt.) Zuzia Stępień, Iza Urbaniak, Wojciech Majchrzak.

(29 pkt.) Wiktoria Lach, Ryszard Lach, Bożena Lach.

(28 pkt.) Marta Frygies, Beata Gąsior, Piotr Szafrański.

(25 pkt.) Róża Brzozowska, Emil Gorlicki, Daniel Gorlicki.

(23 pkt.) Marta Brzozowska, Weronika Brzozowska, Wojtek Brzozowski.

(22 pkt.) Ania Hordziej, Marta Noga, Daniel Break.

(21 pkt.) Krystian Wolak, Adrian Wolak, Alicja Wolak.

(20 pkt.) Agata Figurniak, Paweł Figurniak, Arek Kret.

(19 pkt.) Bogdan Fudali, Krystyna Fudali.