Wyniki -Zlot Rowerowy 2012

= jazda żółwia;  kto najwolniej:

- kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Karolina Kret (Dzierżoniów)

2 miejsce: Julia Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Marysia Biernacka (Dobrocin)

 

- kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Jakub Kinast-Duda (Mościsko)

2 miejsce: Ernest Polejańczyk (Mościsko)

3 miejsce: Mateusz Bąkowski (Mościsko)

 

- kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Damian Dawidziak (Dobrocin)

2 miejsce: Kamil Maciąg (Dobrocin)

3 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

 

- kategoria: kobiety open

1 miejsce: Natalia Majewska (Dobrocin)

2 miejsce: Katarzyna Potuszyńska (Dzierżoniów)

3 miejsce: Grażyna Ziernik (Dobrocin)

 

- kategoria: mężczyźni open

1 miejsce: Henryk Drzewiecki (Piława Dolna)

2 miejsce: Radosław Czajko (Dobrocin)

3 miejsce: Wojciech Dawidziak (Dobrocin)

 

= rowerowy tor przeszkód:

 

- kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Maria Biernacka (Dobrocin)

2 miejsce: Julia Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Karolina Turowska (Dobrocin)

 

- kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Ernest Polejańczyk (Mościsko)

2 miejsce: Jakub Kinast-Duda (Mościsko)

3 miejsce: Mateusz Bąkowski (Mościsko)

 

- kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Kamil Maciąg (Dobrocin)

2 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

3 miejsce: Damian Dawidziak (Dobrocin)

 

- kategoria: kobiety open

1 miejsce: Natalia Majewska (Dobrocin)

2 miejsce: Anna Oleksyszyn (Dobrocin)

3 miejsce: Grażyna Ziernik (Dobrocin)

 

- kategoria: mężczyźni open

1 miejsce: Ireneusz Frygies (Dobrocin)

2 miejsce: Wojciech Dawidziak (Dobrocin)

3 miejsce: Rafał Pieszczuch (Dobrocin)

 

= strzały piłką do bramki podczas jazdy rowerem:

 

- kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Julia Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Karolina Turowska (Dobrocin)

3 miejsce: Marysia Biernacka (Dobrocin)

 

- kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Ernest Polejańczyk (Mościsko)

2 miejsce: Jakub Kinast-Duda (Mościsko)

3 miejsce: Dominik Szachniewicz (Dobrocin)

 

- kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Damian Dawidziak (Dobrocin)

2 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

3 miejsce: Kamil Maciąg (Dobrocin)

 

- kategoria: kobiety open

1 miejsce: Katarzyna Potuszyńska (Dzierżoniów)

2 miejsce: Krystyna Stroka (Dobrocin)

3 miejsce: Ewa Dawidziak (Dobrocin)

 

- kategoria: mężczyźni open

1 miejsce: Bogdan Fudali (Mościsko)

2 miejsce: Radosław Czajko (Dobrocin)

3 miejsce: Wojciech Dawidziak (Dobrocin)

 

= strzelanie z wiatrówki:

 

- kategoria: dziewczęta szkół podstawowych

1 miejsce: Julia Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Karolina Kret (Dzierżoniów)

3 miejsce: Marysia Biernacka (Dobrocin)

 

- kategoria: chłopcy szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Potuszyński (Dzierżoniów)

2 miejsce: Jakub Majewski (Dobrocin)

3 miejsce: Łukasz Ligięza (Mościsko)

 

- kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Marcin Gulka (Dzierżoniów)

2 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

3 miejsce: Kamil Maciąg (Dobrocin)

 

- kategoria: kobiety open

1 miejsce: Katarzyna Potuszyńska (Dzierżoniów)

2 miejsce: Irena Kowal (Dobrocin)

3 miejsce: Natalia Majewska (Dobrocin)

 

- kategoria: mężczyźni open

1 miejsce: Paweł Potuszyński (Dzierżoniów)

2 miejsce: Bogdan Fudali (Mościsko)

3 miejsce: Ireneusz Frygies (Dobrocin)

 

WYNIKI DRUŻYNOWE:

1 miejsce: Krystyna Stroka, Julia Skorupa, Karolina Kret = 199 pkt.

2 miejsce: Natalia Majewska, Jakub Majewski, Kamil Maciąg = 197 pkt.

3 miejsce: Jakub Kinast-Duda, Ernest Polejańczyk, Mateusz Bąkowski = 196 pkt.

4 miejsce: Ewa Dawidziak, Wojciech Dawidziak, Damian Dawidziak = 193 pkt.

5 miejsce: Katarzyna Potuszyńska, Kacper Potuszyński, Paweł Potuszyński = 189 pkt.

6 miejsce: Radosław Czajko, Rafał Pieszczoch, Ireneusz Frygies = 179 pkt.

7 miejsce: Henryk Drzewiecki, Paweł Kasztelan, Kewin Drzewiecki = 172 pkt.

8 miejsce: Irena Kowal, Marian Kowal, Marcin Gulka = 166 pkt.

9 miejsce: Kacper Biernacki, Dominik Szachniewicz, Jerzy Biernacki = 163 pkt.

10 miejsce: Bogdan Fudali, Łukasz Ligięza, Zygmunt Wroński = 154 pkt.

11 miejsce: Anna Oleksyszyn, Jakub Oleksyszyn, Aleksander Stroka = 147 pkt.

12 miejsce: Michalina Konarska, Grażyna Ziernik, Kazimierz Ziernik = 145 pkt.