Wyniki -Zlot Rodzinny 2012

- RZUT LOTKAMI

= dziewczęta szkół podstawowych
1 miejsce: Klaudia Załuska
2 miejsce: Katarzyna Krasińska
3 miejsce: Sylwia Moskal

= chłopcy szkół podstawowych
1 miejsce: Marcel Masłowski
2 miejsce: Hubert Kuźmiński
3 miejsce: Sebastian Moskal

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Dominika Kwiatkowska
2 miejsce: Natalia Majewska
3 miejsce: Angelika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Ireneusz Frygies
2 miejsce: Kamil Świtała
3 miejsce: Mateusz Świtała

= kobiety
1 miejsce: Katarzyna Załuska
2 miejsce: Renata Józefowicz
3 miejsce: Katarzyna Potuszyńska

= mężczyźni
1 miejsce: Bartosz Wielgos
2 miejsce: Tomasz Stroka
3 miejsce: Dariusz Jakubowski

- STRZELANIE Z WIATRÓWKI

= dziewczęta szkół podstawowych
1 miejsce: Karolina Kret
2 miejsce: Kamila Litsze
3 miejsce: Marta Szpila

= chłopcy szkół podstawowych
1 miejsce: Kacper Potuszyński
2 miejsce: Michał Chyliński
3 miejsce: Marcel masłowski

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Natalia Majewska
2 miejsce: Dominika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Mateusz Kossakowski
2 miejsce: Marcin Gulka
3 miejsce: Paweł Kasztelan

= kobiety
1 miejsce: Katarzyna Potuszyńska
2 miejsce: Katarzyna Umińska
3 miejsce: Monika Kilarska

= mężczyźni
1 miejsce: Dariusz Jakubowski
2 miejsce: Bogdan Fudali
3 miejsce: Bartosz Wielgos

- KRYKIET AMATORSKI

= dziewczęta szkół podstawowych
1 miejsce: Klaudia Graczyk
2 miejsce: Marta Szpila
3 miejsce: Karolina Kret

= chłopcy szkół podstawowych
1 miejsce: Dominik Kardaś
2 miejsce: Michał Chyliński
3 miejsce: Wojciech Latacz

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Dominika Kwiatkowska
2 miejsce: Natalia Majewska

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Kamil Świtała
2 miejsce: Mateusz Kossakowski
3 miejsce: Ireneusz Frygies

= kobiety
1 miejsce: Katarzyna Frygies
2 miejsce: Dorota Miszczyk
3 miejsce: Anna Szpila

= mężczyźni
1 miejsce: Bartosz Wielgos
2 miejsce: Marian Kowal
3 miejsce: Henryk Drzewiecki

- STRZELANIE PIŁKAMI DO BRAMKI

= dziewczęta szkół podstawowych
1 miejsce: Klaudia Graczyk
2 miejsce: Sandra Moskal
3 miejsce: Jessika Pieszczuch

= chłopcy szkół podstawowych
1 miejsce: Hubert Kuźmiński
2 miejsce: Wojciech Latacz
3 miejsce:Kacper Potuszyński

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Natalia Majewska
2 miejsce: Angelika Litsze
3 miejsce: Dominika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Mateusz Świtała
2 miejsce: Ireneusz Frygies
3 miejsce: Kamil Świtała

= kobiety
1 miejsce: Bogusława Kasztelan
2 miejsce: Maria Jasińska
3 miejsce: Agnieszka Kuźmińska

= mężczyźni
1 miejsce: Paweł Potuszyński
2 miejsce: Piotr Szafrański
3 miejsce: Marian Kowal

- RZUT BERETEM SOŁTYSA

= dziewczęta szkół podstawowych
1 miejsce: Marta Szpila
2 miejsce: Iza Białecka
3 miejsce: Klaudia Załuska

= chłopcy szkół podstawowych
1 miejsce: Kacper Potuszyński
2 miejsce: Dominik Frygies
3 miejsce: Dawid Kuźmiński

= dziewczęta szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Angelika Litsze
2 miejsce: Marta Szafrańska
3 miejsce: Dominika Litsze

= chłopcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
1 miejsce: Mateusz Kossakowski
2 miejsce: Marcin Fudali
3 miejsce: Kamis Świtała

= kobiety
1 miejsce: Janina Gozdek
2 miejsce: Agnieszka Kardaś
3 miejsce: Anna Szpila

= mężczyźni
1 miejsce: Andrzej Litsze
2 miejsce: Piotr Kilarski
3 miejsce: Rafał Świtała

W czasie zlotu przeprowadzono quiz wiedzy turystycznej, w którym po jednym przedstawicielu każdej drużyny odpowiadali na pytania, a największą wiedzą wykazali się: Marta Szygucińska, Wojciech Latacz, Monika Kilarska, Krystyna Majewska, Janina Gozdek, Aleksandra Skorupa, którzy otrzymali nagrody rzeczowe.

Wyniki końcowe drużyn:

1 miejsce drużyna w składzie: Sylwia Świtała, Kamil Świtała, Mateusz Świtała, Klaudia Graczyk = 93 pkt.
2 miejsce drużyna w składzie: Andrzej Litsze, Kamila Litsze, Angela Litsze, Dominika Kwiatkowska = 87 pkt.
3 miejsce drużyna w składzie: Paweł Potuszyński, Katarzyna Potuszyńska, Kacper Potuszyński, Elżbieta Bednarek = 76 pkt.
4 miejsce drużyna w składzie: Małgorzata Sowińska, Mateusz Sowiński, Anna Szpila, Marta Szpila = 72 pkt.
5 miejsce drużyna w składzie: Gabriel Majewski, Krystyna Majewska, Natalia Majewska, Jakub Majewski = 66 pkt.
6 miejsce drużyna w składzie: Tomasz Stroka, Aleksander Stroka, Karolina Kret, Janina Gozdek = 60 pkt.
7 miejsce drużyna w składzie: Katarzyna Załuska, Klaudia Załuska, Sebastian Moskal, Marceli Kaźmierczak = 60 pkt.
8 miejsce drużyna w składzie: Marian Kowal, Irena Kowal, Ola Gulka, Marcin gulka = 60 pkt.
9 miejsce drużyna w składzie: Krystyna Fudali, Bogdan Fudali, Marcin Fudali, Michał Fudali = 55 pkt.
10 miejsce drużyna LKS ?Orzeł? Piława Dolna w składzie: Bogusława Kasztelan, Paweł Kasztelan, Barbara Kasztelan, Michał Chyliński = 54 pkt.
11 miejsce drużyna w składzie: Piotr Bednarek, Anna Bednarek, Kornel Bednarek, Ireneusz Frygies = 53 pkt.
12 miejsce drużyna LKS ?Orzeł? Piława Dolna w składzie: Maria Jasińska, Izabela Białecka, Marcel Masłowski, Aleks Wasylik = 52 pkt.
13 miejsce drużyna w składzie: Zofia Wielgos, Katarzyna Wielgos, Elżbieta Jasińska, Bartosz Wielgos = 47 pkt
14 miejsce drużyna w składzie: Anna Latacz, Łukasz Latacz, Wojciech Latacz, Maciej Latacz = 46 pkt.
15 miejsce drużyna w składzie: Monika Kilarska, Piotr Kilarski, Grzegorz Kilarski, Mirosław Błażkiewicz = 46 pkt.
16 miejsce drużyna w składzie: Andrzej Korybski, Dawid Korybski, Katarzyna Frygies, Dominik Kardaś = 44 pkt.
17 miejsce drużyna w składzie: Krystian Wolak, Adrian Wolak, Łukasz Zakrzewski, Dariusz Jakubowski = 44 pkt.
18 miejsce drużyna w składzie: Hubert Kuźmiński, Dawid Urlik, Agnieszka Kuźmińska, Bartek Kuźmiński = 43 pkt.
19 miejsce drużyna w składzie: Jacek Zamirski, Grazyna Zamirska, Sandra Moskal, Sylwia Moskal = 41 pkt.
20 miejsce drużyna w składzie: Ewa Drabik, Renata Józefowicz, Agnieszka Kadraś = 37 pkt.
21 miejsce drużyna w składzie: Grażyna Ziernik, Kazimierz Ziernik, Mateusz Miszczyk, Dorota Miszczyk = 32 pkt.
22 miejsce drużyna w składzie: Dominik Frygies, Magdalena Frygies, Jacek Frygies, Przemysław Gąsior = 31 pkt.
23 miejsce drużyna w składzie: Marta Szygucińska, Barbara Szygucińska, Tadeusz Szyguciński, Małgorzata Kłys = 30 pkt.
24 miejsce drużyna w składzie: Bogusława Jakubowska, Bożena Jakubowska, Hanna Jakubowska, Jessika Jakubowska = 29 pkt.
25 miejsce drużyna w składzie: Rafał Świtała, Krzysztof Bilski, Jolanta Świtała, Dawid Graczyk = 28 pkt.
26 miejsce drużyna w składzie: Marta Szafrańska, Piotr Szafrański, Amelia Szafrańska = 28 pkt.
27 miejsce drużyna LKS ?Orzeł? Piława Dolna w składzie: Katarzyna Drzewiecka, Henryk Drzewiecki, Kewin Drzewiecki, Eryk Drzewiecki = 27 pkt.
28 miejsce drużyna w składzie: Zuzanna Umińska, Maja Umińska, Katarzyna Umińska, Grzegorz Umiński = 10 pkt.